Kontinentaalvoodi Pocket helehall

849.00

Kontinentaalvoodi Pocket helehall kuulub WBA kollektsiooni. Pocket voodi on mõeldud Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ning ei tee järeleandmisi mugavuse ja täisväärtusliku une arvelt. WBA kollektsioonis kasutatakse pocket vedrumadratsit, mis tagab Sinu kehale ergonoomilise magamisasendi. Kõik WBA sarja kasutatud materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele ning ei sisalda kahjulikke aineid.

Juhul kui Te valite transpordiks ise järgi tulemise, siis kontinentaalvoodite väljastamine toimub aadressil: Lina 31, 80041, Pärnu laost.Palume kaubale järgi tulla 5 tööpäeva jooksul.
Lisainfo: eshop@wendre.com

Kontinentaalvoodi Pocket 160x200cm on mõeldud Sulle, kui väärtustad kõrget unekvaliteeti ja soovid kohandada oma magamisasendit!
Ära tee järeleandmisi täisväärtusliku une arvelt, kuna hea uni on vajalik pikaks elueaks.

Kontinentaalvoodi Pocket 160x200cm helehalli voodit katab 7cm paksune Warm/Freeze kattemadrats mis on valmistatud kõrgete elastsusomadustega poroloonist.Kattemadratsi kanga Wool pool annab soojema ja Freeze jahutavama tunde.

Kontinentaalvoodi Pocket 160x200cm vedrumadrats on pocket-vedrusüsteemiga.Pocket-vedrudel on kasutatud traadipaksust 1,8mm.Vedrumadratsi kogukõrgus/paksus on 17cm.

Kontinentaalvoodi Pocket kušeti raam on valmistatud vastupidavast  täispuidust mille kõrgus on 23cm.Kušeti jalad tuleb osta lisaks,2 komplekti.

Kontinentaalvoodi Pocket  helehall sisaldab ka peatsit,  kõrgusega 132 cm ja paksusega 12 cm, mis on pehmendatud  poroloonvahuga. Peatsit kaunistavad teemant mustris olevad kangaga kaetud nööbid. Lisavõimalusena on võimalik peatsile lisada 18 cm kõrgused metalljalad. Peats ei ole voodi külge kinnitatav.

Mõõtmed200 × 160 × 47 cm
voodid

160×200, 180×200

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kontinentaalvoodi Pocket helehall”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga