Smart about sleeping

Smart about Sleeping on Wendre kontseptuaalne koondnimetus toodetele, mis omavahel koostöös loovad ideaalse magamiskeskkonna. Smart about Sleeping ei ole lihtsalt üks padi ega voodi vaid täielikult uued lahendused, mis aitavad inimestel paremini magada.

Voodid

Wendre arendab innovaatilisi ja jätkusuutlikke voodi- ja madratsilahendusi. Meil on suured kogemused erinevate voodiraamide, kangaste sobitamisel, kiust, vahust ja vedrudest madratsikihtidega nii, et tulemuseks on unikaalsed kujundused ja funktsionaalsused. Innovatiivseid kujunduslahendusi toetab keskendumine automatiseerimisele ning tõhusus montaažis, pakendamises, ladustamises ja logistikas. Voodeid ja madratseid toodame oma Eesti tootmisüksuses, mille aastane tootmisvõimsus on 600 000 ühikut. 

Tekid ja Padjad

Wendre pakub tekke ja patju igale vajadusele – erinevate mugavusnäitajatega, mitmesuguste kujunduste, materjalide ja funktsionaalsusega. Meie Eestis ja Poolas asuvad tootmisüksused suudavad toota aastas 18 miljonit tekki ja patja.

Wendre üks eesmärke on olla ringmajanduses esirinnas. Meie tootevalikus on patjade ja tekkide kollektsioonid, mis seda missiooni edasi kannavad – neid kasutades panustate taaskasutusse ja vähendate uute materjalide kasutamise vajadust.

Ettevõttest

Wendre Group on üks suurimaid magamistarvete tootjaid Euroopas. Kontserni tootmisüksused Eestis ja Poolas valmistavad aastas 18 miljonit tekki ja patja ning 600 000 voodit ja madratsit.

Wendre Groupi müügiesindused asuvad Rootsis, Eestis, Soomes, Saksamaal ja Poolas, klientide hulka kuuluvad mitmed Euroopa juhtivad mööblit ja kodutekstiili turustavad jaeketid. Wendre müügikäive on 126,5 miljonit eurot, kontsernis leiab tööd umbes 800 inimest.

Meie toodangust suurema osa moodustavad kaubamärgitooted, aga edukad on ka meie enda kaubamärgid Familon, Wendre ja Geska. Wendre Group pöörab tähelepanu keskkonnasäästlikkusele ja rakendab oma töös tehnoloogiaid, mis võimaldavad taaskasutada tootmisjääke kuni 95% ulatuses.